دکتر نظر افضلی

آرشیو

پیوندهای ویژه

نظر سنجی

بنظرشما اکثریت مجلس دهم:

View Results

Loading ... Loading ...

ما را دنبال کنید

تذکر شفاهی دکتر افضلی به وزرای نیرو و صنعت،معدن و تجارت در صحن علنی مجلس شورای اسلامی

♦ تذکر شفاهی دکتر افضلی به وزرای نیرو و صنعت،معدن و تجارت در صحن علنی مجلس شورای اسلامی
2 بهمن 97
متن کامل تذکر شفاهی
بسم الله الرحمن الرحیم
🔴 تذکر بنده خطاب به وزیر نیرو می باشد در رابطه با تعرفه گرمسیری شهرستان نهبندان و همچنین بخش هایی از شهرستان سربیشه . با توجه به اینکه حوزه انتخابیه بنده همجوار با استان سیستان و بلوچستان است انتظار می رود مساله فوق مورد بررسی قرار گرفته تا هرچه زودتر این قسمت از کشور هم بتوانند از تعرفه های این موضوع استفاده ببرند.

🔴تذکر بعدی بنده به وزیر نیرو پیرامون آبرسانی و احداث مجتمع های آبرسانی به روستاهای شهرستان های نهبندان و سربیشه است به خصوص مجتمع های شهرستان سربیشه که همان طور که در نطق بنده در تاریخ 28 آذر سال جاری هم عنوان شد با اعتبارات فعلی 30 سال آبرسانی به این روستاها به طول خواهد انجامید و لذا می طلبد که توجه بیشتری به این بخش محروم شده تا ان شاءالله شاهد رفع تشنگی مردم این خطه از ایران عزیز باشیم.
🔴 تذکر بعدی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت است که با توجه به وجود معادن زیاد در شهرستان های نهبندان و سربیشه به خصوص معادن شاهکوه می طلبد که زمینه های بنیادی توسعه بهره برداری از این معادن فراهم شود خصوصا باید در چاهداشی نهبندان پست برق احداث شده و برق تولیدی به معادن اطراف جهت بهره برداری منتقل شود تا از این طریق شاهد مقرون به صرفه شدن اقتصادی این معادن باشیم.

اشتراک

دیدگاه بگذارید

avatar