دکتر نظر افضلی

آرشیو

پیوندهای ویژه

نظر سنجی

بنظرشما اکثریت مجلس دهم:

View Results

Loading ... Loading ...

ما را دنبال کنید

مصاحبه دکتر افضلی با خبرگزاری تسنیم پیرامون رونق تولید 11 فروردین 98

مصاحبه دکتر افضلی با خبرگزاری تسنیم پیرامون رونق تولید
11 فروردین 98

♦ نماینده مردمسربیشه و نهبندان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شعار «رونق تولید» در بحث مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن است گفت: مسئولان باید رفع موانع تولید را در دستور کار خود قرار دهند و در این زمینه بیشتر تلاش کنند.
♦ نظر افضلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، اظهار داشت: در مقطعی هستیم که استکبار جهانی از تمام راه‌ها ورود پیدا می‌کند و با بحث تحریم‌ها اقتصاد ما را نشانه گرفته است و عملاً تلاطم‌ها و کمبودهایی در جامعه ایجاد کرده است.

♦ وی افزود: در بحث مقابله با جنگ اقتصادی که دشمن به راه انداخته است مقام معظم رهبری هرساله هوشمندانه عمل می‌کنند و چندین سال است شعار اقتصاد مقاومتی را مدنظر قرار داده و در این راستا بحث اصلی تولیدات و رونق تولیدات است تا در داخل موجب اشتغالزایی شود.

♦ نماینده مردم سربیشه و نهبندان در مجلس شورای اسلامی گفت: هدف از این شعار ایجاد رشد اقتصادی در جامعه است تا در این راستا شاهد رونق تولیدات و اشتغالزایی در جامعه به خصوص در داخل کشور باشیم.
♦ افضلی با اشاره به اینکه این شعار، شعار بسیار مناسب و نیکویی است خاطرنشان کرد: در این راستا حمایت از تولید، رونق تولید، کیفیت تولید و بازاریابی تولیدات بسیار حائز اهمیت است.

♦ نماینده مردم سربیشه و نهبندان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اکثر کشورهای جهان اعم از چین، مالزی، ژاپن و کره جنوبی ابتدا از این نقطه آغاز کرده‌اند و موفق شده‌اند.

♦ افضلی با تأکید بر اینکه همه مسئولان باید این شعار را مدنظر قرار دهند اظهار داشت: امید است مسئولان نیز رفع موانع تولید را در دستور کار خود قرار دهند و رونق تولید را انجام دهند و همه‌جانبه حمایت شوند.

♦ وی افزود: این امر کار پایه و اساسی است که در جهت مبارزه با استکبار جهانی و رونق تولید به جامعه ما کمک بسیاری می‌کند.

اشتراک

دیدگاه بگذارید

avatar