دکتر نظر افضلی

آرشیو

پیوندهای ویژه

نظر سنجی

بنظرشما اکثریت مجلس دهم:

View Results

Loading ... Loading ...

ما را دنبال کنید

مصاحبه دکتر افضلی با خبرگزاری خانه_ملت در مورد هوشمند سازی مدارس و اقدامات انجام گرفته در این بخش تا به حال 30 فروردین 98

♦ مصاحبه دکتر افضلی با خبرگزاری خانه_ملت در مورد هوشمند سازی مدارس و اقدامات انجام گرفته در این بخش تا به حال
30 فروردین 98
👇👇👇👇👇👇👇
🔶 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نظر افضلی نماینده مردم سربیشه و نهبندان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برکات حضور خیرین در امر مدرسه‌سازی در خراسان جنوبی، گفت: به نظر می رسد با توجه به اینکه بسیاری از مدارس هنوز سیستم آموزشی هوشمند ندارند لازم است خیرین به این مهم توجه کنند.

🔶 وی با اشاره به در پیش بودن جشنواره خیرین مدرسه‌ساز خراسان جنوبی در مشهد مقدس، اظهار کرد: امید است، امسال افرادی که از خراسان جنوبی در مشهد مقدس زندگی می‌کنند در این جشنواره سنگ تمام بگذارند و کمک‌های بیشتری نسبت به سال‌های قبل به امر مدرسه سازی در این استان اختصاص دهند.

🔶 وی با اشاره به این‌که «این جشنواره در اشاعه فرهنگ مدرسه سازی بسیار موثر است»، افزود: مسئولان نیز باید قدردان خدمات و اقدامات خیرخواهانه خیرین باشند و از آنها تکریم و تجلیل به عمل آید؛ چراکه این اقدامات خود در جذب خیرین به این سمت تاثیر زیادی دارد.

🔶 وی با اشاره به این‌که «مهم‌ترین نیاز مدارس نهبندان و سربیشه، تجهیزات لازم برای هوشمند سازی مانند رایانه و لپ تاپ است»، گفت: اکنون بیشترین نیاز مدارس ما در زمینه هوشمندسازی و وسایل آموزشی است که امید می‌رود خیرین به این موضوع مهم نیز ورود کنند؛ چراکه خود در امر آموزش و پیشرفت تحصیلی فرزندان این سرزمین تاثیر زیادی دارد.

🔶 نماینده مردم سربیشه و نهبندان در مجلس با بیان این‌که «در مدارس نهبندان و سربیشه خیرین مدرسه ساز تاکنون ورود خوبی داشته و دارند و کارهای خوبی انجام می‌دهند»، تصریح کرد: در زمینه ساخت و ساز، اقداماتی در دست انجام است اما مسلما نیازمند ساخت مدارس در برخی نقاطی که جمعیت آن‌ها بیشتر شده مانند #چاهداشی هستیم.

🔶 وی گفت: همچنین در مکان‌هایی که جمعیت تثبیت شده است، باید کانکس‌ها تبدیل به ساختمان شود و در برخی مدارس شهر #مود نیز باید نوسازی صورت گیرد.

🔶 وی اظهار کرد: جشنواره خیرین مدرسه ساز در زمینه جمع‌آوری کمک‌های خیرین و ساخت و ساز مدارس فعالیت‌های خوبی انجام داده است اما در بحث تجهیزات مدارس نیز باید کمک‌هایی صورت گیرد.

اشتراک

دیدگاه بگذارید

avatar