دکتر نظر افضلی

آرشیو

پیوندهای ویژه

نظر سنجی

بنظرشما اکثریت مجلس دهم:

View Results

Loading ... Loading ...

ما را دنبال کنید

مصاحبه نماینده مردم شریف شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با خبرگزاری خاورستان پیرامون سیل استان های شمال کشور و حواشی آن

🔴 مصاحبه نماینده مردم شریف شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با خبرگزاری خاورستان پیرامون سیل استان های شمال کشور و حواشی آن
13 فروردین 98

🔸 نظر افضلی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص غیبت حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در چند روز ابتدای وقوع سیل در کشور اظهار کرد: از ۱۷ فروردین که مجلس باز شود، نمایندگان مجلس و به خصوص نمایندگان استان‌های شمال کشور در این مورد قضاوت خواهند کرد.

🔸 وی افزود: هر چند افراد دیگری در هفته اول در استان‌های شمال کشور حضور داشتند اما مردم انتظار داشتند شخص اول دولت نیز حضور داشته باشد. البته اقای روحانی رفت اما دیرهنگام بود.

🔸 نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقداماتی از جمله لایروبی و سایر کارها که باید انجام می‌شد، بیان کرد: حتما این مسائل در مجلس بررسی خواهد شد.

🔸 افضلی افزود: سیل #شیراز قابل بررسی است و در استان‌های شمال کشور نیز این‌که چرا رودخانه‌ها و سدها به‌گونه‌ای بوده که سرریز شده است، بررسی خواهد شد.

🔸 وی عنوان کرد: حتما مجموعه نمایندگان مجلس شورای اسلامی این‌که چرا مسئولان در مناطق شمال کشور مسائل را جدی نگرفتند که باید توجه می‌شد را بررسی خواهند کرد. هر چند که استاندار استان گلستان نیز در آن روزها حضور نداشت.

🔸 نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان در شمال کشور ابتدا کم‌کم حاضر می‌شدند اما زمانی‌که اوج فاجعه مشخص شد، بیشتر می‌رفتند که بهتر بود همان ابتدا تمام مسائل بررسی می‌شد و مسئولان اول مملکت همان اول حاضر می‌شدند، رئیس جمهور رفت اما دیر رفت.

🔸 افضلی اظهار کرد: کار نیروهای مسلح به ویژه سپاه بسیار خوب بود.

🔸 وی افزود: برخی مناطق که مدیریت بحران نمی‌تواند به تنهایی کاری کند و نیاز به کمک مردمی، بسیج، سپاه و ارتش دارد، بهتر است همه با هم همکاری کنند.

🔸 نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که سپاه و ارتش خوب ورود کردند گفت: بین دولت و سایر نهادها باید همکاری باشد.

🔸 افضلی تصریح کرد: دولت وقتی می‌بیند نمی‌تواند کاری انجام دهد باید از سایر نهادها کمک بگیرد.

🔸 وی خاطرنشان کرد: مسلما وقتی مجلس بعد از تعطیلات باز شود و آغاز بکار کند از تلاش نیروهای مسلح تقدیر خواهد شد.

اشتراک

دیدگاه بگذارید

avatar